SEAT FLOTA  WI TEGO MIKOLAJA

EKSPEDYCJA
UCZESTNICY
DZIENNIK
GALERIA
PRASA
MONT BLANC

 

 Marcin SAPER Szpinet

Od 10 lat porusza się na protezach nóg, które stracił w wyniku wybuchu pirotechnicznego w grudniu 1996r. Marcin w czasie wypadku stracił obie nogi, prawe podudzie i lewe udo.
Mimo swej niesprawności podjął pracę i zaczął żyć w społeczeństwie.
Jego największym marzeniem jest zdobycie szczytu Mount Blanc.Paweł CANIS Kanclerz

Od urodzenia cierpi na chorobę Fokomalis - niedorozwój kończyn górnych. Mimo swej choroby Paweł założył rodzinę, a od niedawna cieszy się z przyjścia na świat małego Wojtka. Poza rodziną pracuje w dwóch firmach jako programista i specjalista od marketingu i PR.
Jego pasją są podróże, dlatego próba zdobycia Mont Blanc jest dla niego czymś wyjątkowym i dotychczas nieosiągalnym.


Adam Bielecki (KIEROWNIK WYPRAWY)

Członek Klubu Wysokogórskiego z Katowic. Posiada duże doświadczenie w alpinizmie, a szczególnie jako przewodnik na Mount Blanc. W 2000r. jako 17-latek otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Kolosy" w kategorii alpinizm za samotne wejście na Chan-Tengri w Kazachstanie, jako wówczas najmłodszy w ogóle zdobywca szczytu.


Krzysztof Dzienniak

26-latek pochodzący z Michałówka pod Brzegiem. Niekonwencjonalny globtroter, który w 2004 roku przemierzył na rolkach Stany Zjednoczone, by poprosić Billa Gatesa o pieniądze na leczenie dwóch chorych dziewczynek. Wszystkie jego wyprawy zakończyły się sukcesem.
W styczniu założył fundację Flota Świętego Mikołaja.


Robert PIPEK Pipkowski

Kto go zna ten wszystko o nim wie - a dla całej reszty to człowiek tajemnica:)